ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Çocuk Odası Halıları
 

Çocuk odaları evlerimizin en renkli alanlarından biridir, çocuklarımızın sağlığı ve konforu için seçtiğimiz mobilya dekor ürünleri ile bütünlük sağlayacak bir halı seçimi hem ebeveynlerin hem de çocukların beğenisi kazanacaktır.

Çocuk halılarını neden tercih etmeliyiz?
Bir çocuk odasındaki halı, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli amaçlara hizmet edebilir:

  • Konfor: Halılar, çocukların oynaması ve uzanması için yumuşak ve rahat bir oyun yüzeyi sağlar ve odaya ekstra bir konfor katmanı ekler.
  • Güvenlik: Kaymaz tabanlı halılar kaymayı ve kaymayı önleyerek odayı çocuklar için daha güvenli hale getirir.
  • Yalıtım: Halılar, bir odayı kışın sıcak ve yazın serin tutarak yalıtmaya yardımcı olabilir.
  • Ses Yalıtımı: Halılar, bir odadaki gürültü seviyelerinin azaltılmasına yardımcı olarak, odayı daha sessiz ve huzurlu bir alan haline getirebilir.
  • Dekorasyon: Halılar, odada kullanılan mobilya ve dekorasyon parçaları ile beraber çocukların vakit geçirmekten hoşlanacakları bir alan haline gelecektir.

Çocuk Odası Halısı seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Çocuk odası için halı seçerken aşağıdaki faktörleri göz önünde bulundurun:

  • Malzeme: Pamuk veya sentetik lifler gibi dayanıklı, toksik olmayan ve temizlemesi kolay malzemelerden yapılmış bir halı seçin.
  • Boyut: Oda ve mobilyalar için uygun boyutta, çocukların oynaması ve hareket etmesi için yeterli alan bırakan bir halı seçin.
  • Renk ve tasarım: Çocukların keyif alacağı parlak, eğlenceli renklere ve tasarımlara sahip bir halı seçin. Tehlike oluşturabilecek keskin kenarlı veya çok sayıda küçük parçalı tasarımlardan kaçının.
  • Rahatlık: Yumuşak ve yastıklı bir dokuya sahip bir halı, çocukların üzerinde oynaması ve oturması için rahat bir yüzey sağlayacaktır.
  • Güvenlik: Kaymayı ve kaymayı önlemek için kaymaz tabanlı bir halı seçin.

Kız Çocuk Odası Halıları

Pembe, mor ve diğer pastel renkler kız çocuk odaları için popüler seçeneklerdir. Ayrıca çiçekli, puantiyeli veya diğer kız tasarımlı desenleri de düşünebilirsiniz.

Çocukların yaşına göre halı alışverişi yapmak her zaman daha doğru olacaktır.

Kız çocuklarının zevkine göre tasarlana oyun halılarını tercih etmek çocuğunuzun eğlenceli vakit geçirmesini sağlayacaktır.


Halı tasarımı seçerken çocuğun ilgi ve tercihlerini göz önünde bulundurun ve onlarla birlikte büyüyecek ve gelecek yıllara uygun bir halıyı hedefleyin.

Erkek Çocuk Odası Halısı

Mavi, yeşil ve diğer cesur renkler, erkek çocuk odaları için popüler seçeneklerdir.

Erkek çocukları için futbol ve araba temalı halılar seçmek doğru bir tercih olacaktır.

Sultan Halıda erkek çocukların zevkine göe hazırlanan çocuk odası halılarını tercih etmek çocuğunuzun eğleneceli vakit geçirmesini sağlayacaktır.


Halı tasarımı seçerken çocuğun ilgi ve tercihlerini göz önünde bulundurun ve onlarla birlikte büyüyecek ve gelecek yıllara uygun bir halıyı hedefleyin.

İsme Özel Çocuk Odası Halısı

Yaş ve cinsiyet farketmeksizin Sultan Halıda çocuklarınızın ismine özel hazırlatabileceğiniz çocuk odası halıları mevcut. Halınızın üzerine istediğiniz yazı ya da isimi yazdırarak çocuğunuzun odasının en özel parçası haline getirebilirsiniz.

Çocuk Odası Halı fiyatları Nelerdir?

Çocuk odası halılarının fiyatları bir çok etken ile beraber değişiklik göstermektedir. Kullanılan malzeme, halının boyutu, kalite halı fiyatını etkileyen ana faktörlerden biridir.

Sultan Halı’da 168₺’den başlayan fiyatlar ile tarzınıza en uygun halıyı bulabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR