Mor Renk Halı Seçimi

Mor renk tarih boyunca soyluluğu ve aristokrasiyi temsil etmiştir. Geçen yıllarda günlük hayatta da sıklıkla kullanılmaya başlanılmıştır. Mor renk dekarasyonu her ne kadar zor gibi gözükse de aslında doğru renk seçimi ile benzersiz bir bütünlük yakalamak mümkündür. Bunu bilen insanların ilk seçimi mor renktir. Ev dekorasyonunda mor gibi iddialı renkleri mobilya yerine zeminde tercih etmek mükemmel bir seçim olacaktır.
 


Mor Renk Halı Neden Tercih Edilir?

  • Etkileyici bir tarz oluşturmak için mor renk eşsiz bir seçim olacaktır.
  • Mor renk Evin her alanına uyum sağlayabilir.
  • Mor renk mekana sıcak bir hava katacaktır.

Mor  Renk Dekorasyonu

  Mor renk dekorasyonu her ne kadar zor gözükse de aslında oldukça kolay kombinasyon yöntemleri ile kimsenin sahip olmadığı bir uyum yakalamk mümkündür.

Evlerde en sık tercih edilen yer olan salonda kullanımı açık renk mobilya ve küçük dekorlar ile kullanılabilir. Gri – krem - Beyaz gibi soft renklerin hemen önünde duracak olan mor halı sadeliğe bir canlılık katacaktır.

Koridorlarda gold sarı gibi canlı ve dikkat çekivi renkler ile de mekana daha fazla gösteriş katacaktır. Dar mekanlarda kullanılacak olan doğru ayna kullanımı mekana ferahlık katarak istediğiniz alanı oluşturmanızı sağlayacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR