1.194,00 ₺ KDV Dahil
1.735,00 ₺ KDV Dahil
1.454,00 ₺ KDV Dahil
2.112,00 ₺ KDV Dahil
%31 İndirim
%31İndirim
Ücretsiz Kargo
137,00 ₺ KDV Dahil
199,00 ₺ KDV Dahil
1.879,00 ₺ KDV Dahil
2.728,00 ₺ KDV Dahil
%31 İndirim
%31İndirim
Ücretsiz Kargo
1.080,00 ₺ KDV Dahil
1.569,00 ₺ KDV Dahil

Gold Halı Seçimi

Gold ve sarı renkler mekanlara daha ağırbaşlı ve zengin bir görünüm katmak için kullanılan başlıca renk tonlarındandır. Hem modern yapılarda hem de geleneksel yapılarda sıklıkla kullanılan gold tonlar ortama fark edici bir sıcaklık katacaktır. Hem iddialı bir tasarım oluşturabilecek hem de kendi tarzınızı ortaya çıkarmanızı sağlayacaktır.

Gold Renk Halı Neden Tercih Edilir?

  • Gold halılar ister klasik ister modern tüm tarzlarda kolaylıkla kullanılabilir.
  • Gold ve sarı tonlar kullanıldığı ortama sıcaklı katmak için kullanılabilir.
  • Kullanılan ortamda açık renkler mevcut ise ortama ışıltı katarak zengin bir görüntü oluşturur.

 

Gold Ve Sarı Renk Dekorasyonu

 

 Gold ve sarı renkler gibi son derece dikkat çekici ve canlı renklerin kombinasyon için birden çok yöntem mevcut. Yoğunlukla koridor ve salonlarda kullanılan sarı ve gold tonlar, doğru ve abartı olmayan dekor ile çok şık bir atmosfer yakalanacaktır.

Özellikle koridor gibi en genişliği dar mekanlarda canlı bir ışıklandırma ve ayna kullanımı ile geniş, aydınlık ve capcanlı bir koridor yakalamanızı sağlar.

 

Aynı şekilde salonlarda da ayna kullanımı, salona bir derinlik katacak ve daha geniş ve ferah gözükmesini sağlayacaktır. Beyaz gibi alıcı tonlar ile gold rengin fazla ışıltısını yatıştıracak ve sade bir şıklık kazanmanızı sağlayacaktır.

Gold ve Sarı renk halı sevenlerin tercih ettiği Romans ve Point Plus Serilerimiz bu şıklığı kolaylıkla yakalamanızı sağlayacak.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR