İADE VE DEĞİŞİM


Aldığım ürünleri nasıl iade edebilirim?

Siparişinizdeki kullanılmamış ürünleri orijinal paketleri ile birlikte 14 gün içinde aşağıdaki adımları izleyerek sitemizden iade edebilirsiniz.

“Hesabım” alanında yer alan “Siparişlerim” listesinden iade etmek istediğiniz siparişinizi seçebilirsiniz.

“Kolay iade” butonuna bastıktan sonra, karşınıza çıkacak ekranda, siparişinizdeki iade etmek istediğiniz ürün/ürünleri ve iptal etme sebebinizi seçerek devam edebilirsiniz.

Değişim yapmak istediğiniz bir ürün varsa “iptal iade tipi” alanından “başka bir ürünle değişim” seçeneğini seçebilirsiniz.

Ödeme işlemini “kapıda ödeme” veya “havale” ile gerçekleştiren müşterilerimiz, bu alanda “IBAN Ad Soy Ad” ve “IBAN” bilgilerini de doldurarak, ödeme yapılacak hesaplarını bildirmeleri gerekir.
Banka veya kredi kartı ile ödeme yapan müşterilerimizin, iade ücretleri işlem yaptıkları karta yönlendirilecektir.


 


İade veya değişim istediğim ürünün kargo işlemleri nasıl olacak?

İade veya değişim için göndereceğiniz ürünü, kargoda zarar görmeyecek şekilde paketlemeniz gerekir. Ürün adresimize ulaşıncaya dek tarafınızın sorumluluğu altındadır.


Kocasinan Merkez Mahallesi
Mahmutbey Caddesi No: 337/A
Bahçelievler / İSTANBUL


İade veya değişim için ücret öder miyim?

Sultanhali.com.tr adresimizden vereceğiniz tüm siparişleri 14 gün içerisinde değişim ve iade imkanı sağlanmaktadır. Farklı bir kargo firması ile yapacağınız gönderimlerde kargo ücreti tarafınıza ait olacaktır. Gönderilen üründe bir kusur bulunmadığı takdirde Ticaret Bakanlığının Mesafeli Satışlar Sözleşmesine göre değişim ve iade işlemlerinde kargo ücreti müşteriye ait olmaktadır.


Aldığım ürün yanlış veya kusurlu gelirse ne yapmalıyım?

Siparişlerinizi hazırlarken kalite kontrol aşamasından geçmektedir. Böyle bir durumla karşılaşırsanız kusurlu/yanlış gelen ürünü Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.


İade ve değişimi yapılamaz ürünler nelerdir?

Sultanhali.com.tr adresinden yapacağınız alışverişlerde aşağıdaki belirtilenlerin dışında kalan tüm ebatlar siparişinizle birlikte şahsınıza özel olarak hazırlanır ve iadesi mümkün değildir.
Konuyla ilgili detaylı bilgi için whatsapp destek hattımızla iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı: 05051609399

Değişim ve İadeye Uygun Halı Ebatları

80 x 150 cm
80 x 300 cm
100 x 200 cm
100 x 300 cm
120 x 180 cm
160 x 230 cm
200 x 290 cm


Ücret iadem ne zaman gerçekleşir?

İade/Değişim ürününüz merkez depomuza geldikten 14 gün içerisinde ödemeniz belirttiğiniz hesaba ya da kartınıza aktarılacaktır.

Ödemenizi banka / kredi kartı yerine havale veya kapıda ödeme ile gerçekleştirdiyseniz, iade talebinizi oluştururken karşınıza çıkacak alanda, Ad Soy Ad ve IBAN kısımlarını eksiksiz doldurmanız gerekir. Ücret iadeniz belirtmiş olduğunuz hesap bilgisine gönderilecektir.

Ödemenizi banka ve ya kredi kartınız ile yaptıysanız bu uyarıyı dikkate almanıza gerek yoktur, iade tutarı doğrudan işlem yaptığınız karta aktarılacaktır.Bize tüm sorun ve sorularınız için whatsapp destek hattımızdan ulaşabilirsiniz.
Wpp Destek: 05051609399
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR