Formun Üstü

İADE VE DEĞİŞİM 


Siparişimdeki ürün ya da ürünleri nasıl iade ve değişim yapabilirim?

 

Sipariş ettiğiniz ürün ya da ürünleri iade etmek istiyorsanız, ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade ve değişim yapabilirsiniz.

İade sürecinde ürünlerin kullanılmamış olması, etiketlerinin sökülmemiş olması, ve faturası ile iadesi şarttır. İade gönderilen tüm ürünlerin yanında varsa, siparişin bir parçası olarak gönderilen ücretsiz ya da promosyon ürünler de iade edilmelidir.  

İade etmek istediğiniz ya da değiştirmek istediğiniz ürün / ürünleri

Hesabım > İade Taleplerim > Yeni Talep Oluştur

seçeneklerini takip ettikten sonra, ilgili siparişinize ait iade ya da değişimini yapacağınız ürün/ürünleri işaretleyip, “iade ve değişim nedenlerinizi” seçerek işlemi başlatabilirsiniz.

Bu alanda iade ya da değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçip, daha sonra da iade değişim nedenlerinizi belirttikten sonra, hemen altında bulunan NOTLAR kısmına kısaca yaptığınız işlemin sebebini belirtmeniz, işlemlerinizin daha hızlı gerçekleşmesi açısından büyük önem taşır.


Siparişinizdeki ürün / ürünleri göndermek üzere hazırladığınız kargo paketinin sağlamlığından ve su geçirmeyeceğinden emin olun. Paket bize ulaşıncaya kadar müşterinin sorumluluğu altındadır.

İade kargo gönderici isminin ve telefon numarasının siparişi oluşturan, sistemdeki isim ve telefon numarası ile aynı olması gerekmektedir. 

Paketinizi yalnızca Sürat Kargo aracılığı ile karşı ödemeli olarak, aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz. Farklı kargo firması ile gönderilen ürünler tarafımıza ulaşmış olsa dahi, işlem sırasına alınmayacağından iade ve değişim talebiniz gerçekleşemez.

 80 x 150 CM - 80 X 300 CM - 100 X 200 CM - 100 X 300 CM - 120 X 180 CM - 160 X 230 CM - 200 X 290 CM  Ebatlarının dışında kalan tüm Halı ebatları özel kesimdir, şahsınıza özel olarak hazırlanır. Bu sebeple iade ve değişimi mümkün değildir. 

 


İade ve Değişim Adres Bilgilerimiz.


Adres: 
Kocasinan Merkez Mahallesi, Mahmutbey Caddesi, No: 337/A

İPEK VİZYON EL DOKUMA HALI PAZARLAMA TİC. LTD. ŞTİ.
Sürat Kargo İade Kodu : 1307758424

Mail: 
[email protected]


İade ve değişimde kargo ücreti öder miyim?


İade ve değişim taleplerinizde bir defaya mahsus ürün / ürünleri karşı ödemeli olarak, ücretsiz gönderebilirsiniz. Aynı sipariş için birden fazla iade ve değişim talebiniz, tarafımızca ortaya çıkan bir sebepten doğmuyorsa, kargo ücreti ödemeniz gerekmektedir.

 


Ücret iadem kaç gün içerisinde gerçekleşir?


İade etmiş olduğunuz ürün, tarafımıza ulaştıktan 14 iş günü içerisinde ücret iadeniz işlem yaptığınız karta gerçekleşecektir.

Promosyon, kupon ve hediye çeki kullanımında ücret iadesi işlemleri nasıl oluyor?


Tamamı hediye çeki, kupon ve diğer promosyonların kullanılarak ödemesi gerçekleşen siparişlerde ücret iadesi söz konusu değildir. Ancak bir kısmını promosyon kullanarak yapmış olduğunuz alışverişlerinizdeki, ücret iadesi talepleriniz için, promosyon kullandığınız tutar dışında yapmış olduğunuz ödeme tutarınca, ücret tarafınıza iade edilecektir.


 


Ödememi havale ile yaptım. Ücret iadesi nasıl olacak?


Ödemenizi banka ve ya kredi kartı yerine havale ile gerçekleştirdiyseniz, iade talebinizi oluştururken karşınıza çıkacak alanda, Ad Soy Ad ve IBAN kısımlarını eksiksiz doldurmanız gerekir. Ücret iadeniz belirtmiş olduğunuz hesap bilgisi yok ise, ödemeyi gerçekleştirdiğiniz hesaba yatacaktır.

Ödemenizi banka ve ya kredi kartınız ile yaptıysanız bu uyarıyı dikkate almanıza gerek yoktur, iade tutarı doğrudan işlem yaptığınız karta aktarılacaktır.
 


Siparişimi değiştirmek ve ya iptal etmek istiyorum!


Paketleniyor, konumundaki siparişinizi iptal edebilir, whatsaap destek hattımız ile iletişime geçerek ürün ve beden değişikliği, ürün ekleme ya da adres bilgisi değişikliği gibi taleplerde bulunabilirsiniz.

Hafta içi 09:00 – 17:00 saatleri arasında bu hizmeti alabilirsiniz. Bekleme süresinin işlem sırasına göre uzayabileceğini unutmayınız.

Kargoya Verildi, konumundaki siparişleriniz için iptal işlemi sağlanamamaktadır.


Whatsapp Destek Hattı Yazmak İçin Tıkla >